Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

środa, 17 marca 2021

Zapalenie zatok - jak sobie z nim radzić? Nasodren przychodzi z pomocą!

 Zapalenie zatok to jeden z bardzo bolących problemów, który potrafi skutecznie uprzykrzyć życie i zwalić z nóg. Nie dość, że boli to jeszcze ta wydzielina z nosa, która czasem zalega. Masz wrażenie, że zaraz "rozsadzi Ci nos"? Skąd ja to znam, przechodzę to zawsze kiedy zaczyna się wiosna. Ból jest na tyle silny, że nie potrafię funkcjonować. Dlatego postanowiłam temu zaradzić i znalazłam sposób - Nasodern.Nasodern to aerozol do nosa, który usuwa wydzielinę oraz oczyszcza nos, a także zatoki przynosowe. Dzięki temu bardzo szybko przynosi ulgę i łagodzi zapalenie zatok. Aerozol przeznaczony jest do miejscowego łagodzenia objawów nieżytu nosa, więc jeśli odczuwasz, że masz zablokowany nos, zatkane uszy lub ból głowy czy twarzy to Nasodern pomoże Ci złagodzić te wszystkie niedogodności. Lek działa od pierwszego użycia, rozpyla mgiełkę w nosie która doskonale radzi sobie z problemem zatykanego nosa. 

Czy aerozol Nasodern działa ?


Tak, działa. Daje uczucie odblokowanego nosa praktycznie natychmiast. Uratował już niejedno wyjście do pracy czy też spokojny sen, bo pewnie się domyślacie jak to jest spać z zatkanym nosem? Warto go mieć w swojej apteczce, bo na pewno się przyda.

Czy istnieją przeciwskazania do stosowania aerozolu Nasodern? 

Podejrzewam, że jak w większości leków. W ulotce dołączonej do opakowania znajdziemy wszelkie informacje, kiedy nie powinniśmy stosować aerozolu. Jest to między innymi uczulenie na fiołki, pierwiosnki lub inne gatunki roślin. Istnieje prawdopodobieństwo, że wystąpi obrzęk błony śluzowej, oczu czy twarzy. Kobiety w ciąży oraz dzieci poniżej 5 roku życia także nie powinny go używać. Zdecydowanie trzeba odczekać przynajmniejn2 godziny przed prowadzeniem pojazdu.
Ważna jest też informacja o tym, że jeśli mamy w nosie lub zatokach polipy to zdecydowanie używanie jest całkowicie zabronione.

Jak radzicie sobie z przeziębieniem? Czy chorowałyście kiedyś na zapalenie zatok?  
1 komentarz:

  1. Mi zapalenie zatok rozsadza głowę, nie nos. I przeważnie kończy się antybiotykiem. O ile inne choroby trwają u mnie po 2-3 dni, tak zapalenie zatok dwa lata temu miałam przez półtora miesiąca.

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.