Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Majowe nowości od BeGlossy - "Make May Day"

 W pudełku BeGlossy  znajdziesz kosmetyki których nie miałaś jeszcze okazji poznać, a większość z nich jest pełnowymiarowa. W tej edycji pudełka niestety nie ma produktów do makijażu. Firma stawia na pielęgnację włosów, twarzy oraz zębów.Majowe nowości od BeGlossy - "Make May Day"

W tym pudełku znalazłam także swojego ulubieńca,a są nim chusteczki węglowe demakijaż i oczyszczanie od L'biotica. Jednak o chusteczkach napiszę Wam za chwilę. Przejdźmy do zawartości pudełka. Są tu dwa produkty do włosów Moisture Treatment Jelly, czyli nawilżająca kuracja w formie galaretki oraz Bellezza Czarny Szampon Detoksykacyjny.

Chusteczki węglowe demakijaż i oczyszczanie L'biotica 

Lubie kosmetyki z węglem aktywnym, bo bardzo ładnie oczyszczają twarz. Te chusteczki to świetna opcja nawet w podróży. Idealnie oczyszczają twarz z zanieczyszczeń i martwego naskórka.

Chusteczki węglowe demakijaż i oczyszczanie L'biotica


Moisture Treatment Jelly, czyli nawilżająca kuracja w formie galaretki.

Moisture Treatment Jelly


Bellezza Czarny Szampon Detoksykacyjny, Biokap.

Bellezza Czarny Szampon Detoksykacyjny, Biokap.

Bellezza Czarny Szampon Detoksykacyjny, Biokap.Dermo face 30+ futuris. serum-booster przeciw pierwszym zmarszczkom, Tołpa


TOŁPA dermo face 30+ futuris. serum-booster przeciw pierwszym zmarszczkom

W pudełku była jeszcze maseczka do twarzy, ale już ją zużyłam. A zdjęcia do tego wpisu robiłam jakiś czas temu, więc maseczka nie załapała się na zdjęcia :)

Czy zawartość pudełka jest fajna? To zostawiam Waszej ocenie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.