Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

wtorek, 7 stycznia 2020

Serial You - drugi sezon lepszy od pierwszego?

YOU - po raz drugi..

Czekałam na drugi sezon serialu "You" z niecierpliwością, pierwszy sezon pochłonęłam w dwa wieczory - a więcej o nim przeczytacie tu.

Przybliżę Wam trochę w skrócie jaki był pierwszy sezon, a mianowicie menadżer księgarni, poznaję kobietę, która okazuję się być miłością jego życia. Wszystko wyglądałoby dobrze, gdyby nie to, że Joe ma obsesje i w pewnym momencie przestaje ją kontrolować. Nie będę Wam zdradzać fabuły, bo warto samemu się przekonać dlaczego miłość Joe i Beck była niebezpieczna..


Joe/Will

Czy Joe to Joe? A może Will?

W drugim sezonie spotykamy oczywiście przystojnego Joe, który ucieka do innego miasta, by pozbyć się wspomnień związanych z Beck. Joe? A może Will? Niestety, Joe kradnie tożsamość Willa i stara się go nie skrzywdzić, ukrywając w swojej "klatce". Czy prawdziwy Will żyje? 

Joe chce zarówno rozpocząć nowe życie, bez obsesji i podejrzeń. Zatrudnia się w małej restauracji/kawiarence, gdzie sprzedaje książki oraz koktajle. Po części czuje się tam bezpiecznie, do momentu aż poznaje Love. Na początku znajomości nie wie, że jest ona właścicielką lokalu, a szefem jest jej brat. Znajduje z nią wspólny język, o dziwo z jej bratem również. Will i Love zakochują się w sobie, kto stanie na ich drodze do szczęścia? Czy Love dowie się o przeszłości Joe? Czy pozna jego prawdziwe oblicze? 

Kiedy wszystko idzie po myśli Joe, nagle pojawia się ktoś z jego przeszłości - dziewczyna, którą zabił? Jak to możliwe? Jednak okazuje się, że Candace żyje i ma się całkiem dobrze. Dziwnym trafem jest dziewczyną jego szefa, co niestety komplikuje sprawę i Joe popada w obłęd.. 

Teraz wszystko się może zdarzyć, Joe nie może pozwolić by jego przeszłość zniszczyła przyszłość z Love, przecież tak bardzo ją kocha..
Role szybko się odwracają i Joe już nie jest tą złą postacią, zatem kto nią jest? Love? Czy Candace? 

Scena z serialu "You" - Will/Joe poznaje Love


Tego dowiecie się w drugim sezonie serialu "You", który możecie zobaczyć na Netflixie. Jeśli nie widzieliście pierwszego sezonu to polecam zobaczyć oba, naprawdę świetny serial. Budujący napięcie od pierwszego odcinka, aż po samo zakończenie. 

5 komentarzy:

 1. Nie miałam żadnej styczności z tym serialem jeszcze. Przyznam, że ostatnio wybieram raczej filmy, bo cały mój czas wolny pochłaniają książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła serialu bardzo ciekawa, aż z ciekawości zerknę, może i mnie wciągnie :) Ostatnio oglądaliśmy Mesjasza, ale był taki sobie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście nie jestem fanką seriali i ogólnie oglądania tv. Nie mam czasu na taką formę relaksu, a jak już się znajdzie to jednak wybieram książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za polecenie. Aktualnie oglądam jednoodcinkowe firmy ale jakiś serial chętnie bym poznała

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam pierwszy sezon. Mocny, ale ważny serial. Dzięki niemu pozabezpieczałam lepiej moje konta i tak dalej :) drugi sezon mam w planach obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.