Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

czwartek, 16 stycznia 2020

Foto-płytki, czyli jak znalazłam trójwymiarowe zdjęcia u HappyPix
Hej, hej :) 

Ostatnio pokazywałam Wam na Instagramie małą galerię zdjęć, którą zamówiłam u Happy Pix. Wybraliśmy z Pawłem trzy zdjęcia natury i trzy zdjęcia na których jestem ja i On :)Happy Pix - co to za aplikacja?

Happy Pix to aplikacja dzięki, której będziecie mogli zamówić swoją małą lub dużą galerię zdjęć. Wystarczy pobrać aplikację z Google Play lub App Store, wybrać zdjęcia z naszej galerii i kliknąć dalej. Aplikacja przejdzie do podsumowania i teraz wystarczy czekać tylko na zamówienie.

Happy Pix - zdjęcia trójwymiarowe

Foto-płytki są bardzo lekkie, zdjęcia wysokiej jakości, a dzięki żelowym naklejkom z tyłu można bezpiecznie umieścić je na ścianie. Jeśli nie jesteśmy pewni czy właśnie w tym miejscu w mieszkaniu chcemy mieć nasze zdjęcia, wystarczy że lekko przyciśniemy foto-płytkę do ściany. Kiedy chcemy je zdjąć, odchodzą bez problemu, nie uszkadzając przy tym ściany. Nie musimy używać ani wkrętów ani gwoździ, w każdym momencie możemy je odkleić i przenieść w inne miejsce.Jeśli myślicie o zmianie swojego wnętrza to idealny pomysł, możecie także skorzystać z mojego kodu na zakup foto-płytek ALICEWSKAA12, rabat w wysokości 12%.

Razem z Pawłem jesteśmy zadowoleni z naszej małej galerii zdjęć, bo to coś naszego i wspólnego. Foto-płytki finalnie znalazły swoje miejsce w sypialni, bo wcześniej były w salonie, ale uznaliśmy że w sypialni będzie im lepiej. Myślę również, że jeśli chcecie komuś zrobić prezent na urodziny czy ślub jako dodatek do większego prezentu, to idealny wybór. Teraz ludzie niechętnie wywołują zdjęcia, wszystko trzymają na telefonie czy komputerze. A ja lubię mieć albumy pełne zdjęć, a skoro mogę mieć je także na ścianie to już w ogóle super sprawa :)

Co myślicie o naszej małej galerii? Jakie zdjęcia wybrałabyś robiąc taką mini galerię? 13 komentarzy:

 1. Fajnie, że na to wpadłam. Akurat będziemy urządzać sypialnię i mam w planach powiesić na sniach nasze zdjęcia :) Super inspiracja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne są te zdjęcia :) Widziałabym takie u mnie na ścianie w pokoju :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny pomysł na dekoracje ścian. I nie trzeba ramek, a każde zdjęcie ładnie wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z ramkami to mam już plakaty, więc chciałam coś innego :) dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam te zdjęcia już na Ig, bardzo wpadły mi w oko i na pewno w przyszlosci sobie zamówię takie super fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetne są te foto-płytki, powiem szczerze, że pierwszy raz widziałam je właśnie u Ciebie :) Super sprawa, muszę kilka zamówić i ozdobić nimi ścianę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo ciekawy wpis, nie słyszałam o tych płytkach wcześniej a uwielbiam zmieniać wystrój ścian

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam jeszcze o takich płytkach, jednak bardzo podoba mi się takie rozwiązanie. Chętnie sobie sprawię taki prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajnie to wygląda, dodaje charakteru

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.