Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

czwartek, 21 listopada 2019

Mini-inhalator Clip Fresh - moje wrażenia po użyciu produktu marki Sanity

 Mini-inhalator Clip Fresh - opis produktu 


Ostatnio na moim profilu na Instagramie pojawił się post na temat małego urządzenia, które pomaga pokonać ból głowy. Nowość marki Sanity, a mianowicie mowa o Clip Fresh. Klips idealnie dopasowuje się do nosa, używałam go przez 21 dni, a nawet i dłużej, bo jego stosowanie ogranicza się do 1-2 godzin dziennie. Ma za zadanie łagodzić bóle głowy, uporczywe migreny i pomagać podczas napadu nudności. Co do bólu głowy to.. ja na takie naprawdę potężne bóle głowy cierpię najczęściej w dni kobiece, kiedy wszystkie kości, kosteczki mnie bolą. Na początku nie wierzyłam, że małe silikonowe urządzenie wkładane do nosa może mi pomóc, ale już po pierwszym użyciu kiedy to bardzo bolała mnie głowa zmieniłam zdanie. Założyłam klips i starałam się oddychać przez nos by jak najlepiej poczuć orzeźwiający zapach mięty, limonki i cytryny. Pewnie pamiętacie takie sztyfty do nosa, których używało się do udrożnienia dróg oddechowych, np. podczas kataru. Klips przypomina mi właśnie taki sztyft, jednak ma więcej zalet - zapach nie jest aż tak drażniący jak w sztyfcie a i aplikacja jest bardzo wygodna - po prostu zakładasz i już!


Sanity, Clip Fresh


Mini-inhalator Clip Fresh - aplikacja/używanie

Pewnie teraz zastanawiacie się jak użyć Mini-inhalatora? To nic trudnego, wystarczy uprzednio wyczyścić nos a później włożyć do nosa mały silikonowy klips (przypomina trochę takie urządzenie które jest zakładane w szpitalu jak podają tlen, tylko nie ma tych wszystkich kabelków) Przy aplikacji musimy pamiętać o oddychaniu, bo dzięki temu uwalniamy zapach. Dlaczego o tym piszę? Znam osoby z mojej rodziny które mają trudności oddychać przez nos. Clip Fresh to produkt jednorazowego użytku, po zakończonej aplikacji należy go oczyścić i włożyć do specjalnego pudełeczka w którym nie straci swoich "mocy".


Sanity inhalator


Clip Fresh - gdzie mogę używać mini-inhalatora?

Dosłownie wszędzie, jest na tyle komfortowym, małym i kompaktowym urządzeniem, że sprawdzi się zarówno w domu, pracy czy podczas podróży. Możesz użyć go zawsze kiedy doskwiera Ci ból głowy czy masz nudności. Taki mały inhalator świetnie sprawdzi się podczas podróży. Ostatnio jak jechaliśmy w odwiedziny do teściów to podczas jazdy pociągiem było mi niedobrze i zaczęła mnie boleć głowa. Na całe szczęście miałam przy sobie mojego "małego pomocnika", który szybko mi pomógł.

Zastosowanie:

- w pomieszczeniach z suchym powietrzem
- przy nieprzyjemnym zapachu
- odświeża i koi ból głowy, pomaga opanować uczucie nudności
- działa pobudzająco przy problemach z koncentracją

Od teraz mini - inhalator Clip Fresh gości w mojej apteczce i przydaje się w nagłych sytuacjach.


Clip Fresh sanity

Co myślicie o takim "wynalazku" który proponuje firma Sanity?1 komentarz:

  1. Nigdy nie korzystałam z takiego urządzenia. Na chwilę obecną raczej nie potrzebuję :)

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.