Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

środa, 27 listopada 2019

Listopadowe wyzwanie na Instagramie


Listopadowe wyzwanie na INSTAGRAMIE

LISTA TEMATÓW NA LISTOPADOWE WYZWANIE 

To już ostatnie dni listopada, a co za tym idzie ostatnie dni mojego wyzwania które prowadziłam na Instagramie. Codziennie mieliśmy inny temat na zdjęcie. Fajna zabawa, chociaż nie obyło się bez nerwów, bo niektóre osoby nie spełniały zasad jakie ustaliłam na wyzwanie. Ba, zdarzały się i takie osoby, które pisały mi, że w innych wyzwaniach są inne zasady - nikt im nie bronił brać udziału w innych wyzwaniach. Teraz na instagramie jest pełno różnego rodzaju wyzwań, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Były także osoby które próbowały wykorzystać mój wyzwaniowy hashtag #alicewskalistopad do tego aby nabić sobie polubienia, bo hashtag stał się popularny.

To te z przykrych wiadomości, ale w tej całej sytuacji znajdą się też pozytywy. Poznałam wiele kreatywnych osób, wiele fajnych dziewczyn które z dnia na dzień zaskakiwały mnie swoimi pomysłami. 

Po co w ogóle to wyzwanie ?

Założenie było takie, aby się poznać i wspierać - udostępnienie miało pomóc w znalezieniu nowych odbiorców. Kuleje tu natomiast trochę aktywność, czyli wzajemne komentowanie i lajkowanie zdjęć innych użytkowników. Wiadomo, że nie każde zdjęcie musi się podobać, ale nie bądź "Janusz", jak koleżanka zostawia Ci komentarz to oddaj, na pewno się ucieszy. Tak się buduje relacje, które zaowocują w przyszłości.

Zasady wyzwania

- dodać zdjęcie na profil
- napisać w poście, że bierze się udział w moim wyzwaniu oznaczając mój profil @alice.wskaa ( z tym niektórzy mieli problem)
- oznaczyć mój profil na zdjęciu ( tu też często pojawiał się problem)
- dodać #alicewskalistopad
- udostępnić grafikę z listą tematów ( tu był najgorszy problem) 

Jak widzicie było ciężko, bo albo były oznaczenia, a brakowało hashtagu albo było wszystko poprawnie, a nie było listy na instastory. No cóż, później już nie zwracałam uwagi na listę, bo szczerze znudziło mi się pisanie do każdego z osobna i proszenie o dodanie. 

Kolejne wyzwanie na tapecie - grudzień 2019 

Razem z Natalią zorganizowałyśmy kolejne wyzwanie teraz bardziej magiczne, bo idą święta. Już niebawem na naszych profilach na Instagramie pojawi się lista oraz zasady.

#alicewskalistopad - inspirujące profile dziewczyn biorących udział w wyzwaniu 

Oczywiście dziewczyny wyraziły zgodę na publikację zdjęć, więc zapraszam do oglądania :) 

(chociaż chciałabym umieścić wszystkie zdjęcia, nie jest to możliwe, nad czym ubolewam) 


temat: SKARPETY
https://www.instagram.com/_kasikowe.love/

temat: SŁODKOŚCI
https://www.instagram.com/jakpiekniebyckobieta/


temat: STYLIZACJA
https://www.instagram.com/makusialifestyle/

temat: OWOCE
https://www.instagram.com/izabelamielcarska/

temat: WŁOSY
https://www.instagram.com/marie.madeline.lauren/


Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z wyzwania to zapraszam na mój INSTAGRAM lub #alicewskalistopad. Oczywiście zachęcam Was do odwiedzenia wszystkich profili które brały udział w wyzwaniu :) 

Co myślisz o takiej formie wspierania się? 

2 komentarze:

  1. Super sprawa z tym wyzwaniem, co prawda nie byłam od początku ale dołączyłam�� lepiej późno niż wcale�� każdego dnia jak nigdy motywowałam się żeby zrobić zdjęcie w danej tematyce i nie raz na koniec dnia myślałam że nic nie dodam bo nic akurat nie pasowało mi pod temat dnia, �� ale koniec końców udawało mi się każdego dnia coś wrzucić�� wyzwanie grudniowe - MEGA❤️ oby takich więcej��

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Fajnie, że z nami byłaś :) i cieszę się, że miałaś motywację :) widzimy się w grudniowym :)

      Usuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.