Autor szablonu: Ariana dla WS | Blogger | X | X | X | X

niedziela, 24 listopada 2019

Kultowe perfumy - Little Black Dress od Avon

Little Black Dress - woda perfumowana 

Ostatnio do mojej małej kolekcji perfum dołączyła woda perfumowana od Avon. "Mała czarna" zamknięta w eleganckiej buteleczce, trwały zapach który jest uznawany za kultowy. Opakowanie oraz wygląd falkonu ewaluowały przez lata, ale zapach się nie zmienił, dalej jest wyjątkowy.

Avon woda perfumowana

Nuty zapachowe

Woda perfumowana z kategorii orientalno-kwiatowej, gdzie głównymi nutami zapachowymi są cyklamen, wiciokrzew oraz śliwka. Jeśli chodzi o nuty głowy, to możemy znaleźć tu morelę, cyklamen i wiciokrzew. Do naszego serca trafi peonia, ylang-ylang i gardenia, czyli nuta serca. Bazowymi nutami jest śliwka, piżmo oraz nuty drzewne.


Little Black Dress - moje odczucia

Woda perfumowana od Avon to jeden z pierwszych zapachów które używałam jako nastoletnia dziewczyna, chodząc do liceum. Dostałam ją z prezencie od siostry, dlatego jest dla mnie kultowym zapachem, bo przywołuje wspomnienia. Little Black Dress określiła bym mianem zapachu eleganckiego, a zarazem uniwersalnego. Świeży zapach, który podczas "noszenia" na skórze zmienia się w ciepły a zarazem wytworny, idealnie wpasuje się w wiosenne jak i jesienne stylizacje. Będzie pasował zarówno na spotkanie biznesowe czy na randkę.


Znacie ten zapach ? A może macie jakieś ulubione perfumy marki Avon ?


Avon

2 komentarze:

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga.